Локалне српске мањинске самоуправе и њени председници 2019/2024

  • Popovics Miklós - Lippó

  • Róth András Ervinné - Magyarbóly

  • Máté Dusán - Mohács

  • Gorjánác Radován - Pécs

  • Janosov Iván - Siklós

  • Csility Márk - Baja

  • Gyúrity Illésné - Hercegszántó

  • Szutor Lászlóné - Battonya

  • Brczán Krisztifor - Deszk

  • Kollár Ferenc Boldizsár - Magyarcsanád

  • Málbáski Náda - Szeged

  • Dunai Józsefné - Újszentiván

  • Benkovics Nóra - Dunaújváros

  • Sándorovits László - Székesfehérvár

  • Mirkovits Katalin - Budakalász

  • Aleksandric-Remeli Marina - Budaörs

  • Básits Szvetozárné - Csobánka

  • Despotovic Bane - Harkány

  • Pandurovic Mirko Milutin - Göd

  • Krauszné Vukajlovics Melinda - Lórév

  • Krunityné Sosity Anna - Pomáz

  • Nagyné Ivanov Milka - Ráckeve

  • Csupics Nikola - Százhalombatta

  • Margaritovits Milenkó - Szentendre

  • Szubotin Mirjana - Szigetcsép

  • Székelyné Pejovic Zora - Tököl

  • Szokics Elekné - Medina

Budapesti kerületi Szerb Önkormányzatok elnökei (2019/2024)

  • I kerület - Gyurity Mira

  • II kerület - dr. Lásztity Jovánka

  • III kerület – Dujmov Milán

  • IV kerület - Tragor Mirjana

  • V kerület – Krzman Sztojánka

  • VI kerület - Neményi Milica

  • VII kerület – Dujmov Dragomir

  • VIII kerület - Krekeljics Mirkó Mitar

  • IX kerület – Gyorgyev Branimir

  • X kerület - Szabó Bogdán Árpád

  • XI kerület – Becseics Péter

  • XII kerület - Dr. Lásztity Dömötör

  • XIII kerület - Gyurity Diana

  • XIV kerület - Markovné Szusics Xénia

  • XV kerület - Karsai András Mihály

  • XVI kerület – Höning Alexander Buda

  • XVIII kerület - Dimity Boriszláv

Regionális Szerb Önkormányzatok (2019/2024)

Pest Megyei Szerb Önkormányzat (2019/2024)

  • Pandurovic Anica, elnök

  • Kotorcevic Dusán, elnökhelyettes

  • Wertetics Szlobodán, elnökhelyettes

  • Dragojlovics Adriána Jadranka

  • dr. Ember Tibor

  • Krunity Péter

  • Petyovszky Veszna

Szerb Fővárosi Önkormányzat (2019/2024)

  • Rusz Boriszláv-elnök

  • Lásztity Péter-elnökhelyettes

  • Ember Márk

  • Kotorcevic Lázár

  • Markovné Szusics Xénia Mária

  • Neményi Milica

  • Szabó Bogdán Árpád

Szerb Országos Önkormányzat Intézményei

Szerb Országos Önkormányzat

Alapító Okirat »

Szervezeti és Működési Szabályzat »

Szerb Országos Önkormányzat Hivatala
Szervezeti és Működési Szabályzat »

Nikola Tesla Szerb Tanítási Nyelvű Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium és Könyvtár

Alapító Okirat »
 

Battonyai Két Tanítási Nyelvű Szerb Általános Iskola és Óvoda

Alapító Okirat »
 

Szerb Kulturális és Média Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság

Alapító Okirat »

Szervezeti és Működési Szabályzat »

Szerb Intézet Non-profit Korlátolt Felelősségű Társaság

Alapító Okirat »

Szerb Pedagógiai Módszertani Központ

Alapító Okirat »

Szervezeti és Működési Szabályzat »